Brillantdamenring
Weißgold 585, 5 Altschliffbrillanten zusammen ca. 1,30 ct 6 Smaragde, RW 59, 5,3 g øG5
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
04.04.2016 - 15:28
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Brillantdamenring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.04.2016 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.03. - 31.03.2016 |